Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Серйозна загроза

Ситуація з аварійними деревами у Дніпрі

Зім’ятий дах, розбиті фари та вибиті вікна у шикарній “Tesla”. Ця неприємність  – наслідок падіння величезної гілки в Університетському провулку. 

А ось вхід на подвір’я школи №49. Тут величезний шмат дерева перекрив прохід, яким активно користувались діти та батьки ще до початку карантину. На щастя, ніхто не постраждав. Але це, мабуть, подарунок долі. 

 Ці приклади – лише краплина нещодавніх наслідків багаторічної проблеми, а саме – падіння аварійних дерев. Вони несуть збитки не тільки звичайним людям, а і міській власності. Особливо, якщо проблема виникла вночі. 

Крім цього ситуація дуже небезпечна. Варто лише згадати 2017 рік. Коли величезна гілка пробила молодій вагітній дівчині легеню і зламала хребет. Травми були несумісні з життям. Постраждала загинула. 

Відтоді і до сьогодні повідомлення про аварійні дерева перетворились на щоденні дзвінки до комунальних служб. 
Деякі відчайдушні городяни видаляють насадження власним коштом.

Проте, знаходяться і щасливці. До кого приїждають робочі. Але тільки після розгляду заявок та висновку спеціальної комісії.

Зазначимо, з сотень заявок у 2020 комунальники видалили поки близько 500 аварійних дерев. Натомість нових висадили близько тисячі.

 

 

 

 

 

Поширити:
18 Травня, 2020

Залиште відповідь