Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Прес-конференція на тему: «2020: як не наступити на старі граблі»

13 грудня в прес-центрі “Громадська платформа” за адресою вул. Європейська, 15 відбулась пресконференція на тему:

«2020: як не наступити на старі граблі»

Спікер:

-Мирослава Барабаш – ведичний автор, астропсихолог.

 

Майбутній рік підготував справжні сюрпризи. Про магію 2020 та розташування зірок на небі по відношенню до українців розповіла ведичний автор та астропсихолог Мирослава Барабаш.

Вона наголосила: на людей чекають нові можливості та реалізація бажань. Набагато легше стане втілити в життя давно заплановані ідеї. Цей рік стане чудовим грунтом для старту та нових починань.

“Багато людей зможуть розкрити в собі якісь таланти. Якісь хобі або захоплення можуть стати основною роботою. Тобто будуть перемикання з матеріальної сторони життя, на якій багато зависають в нашому повсякденному житті, буде перемикання на внутрішній світ.”поділилася астропсихолог.

Найвезучішими будуть стрільці, водолії, риби та овни. Не варто перейматися і через те, що рік високосний. Адже, за словами астропсихолога, його негативний вплив на життя перебільшений.

Крім того, зірки зійшлися так, що під ними не страшно змінювати своє життя. Почати, до речі, можна вже під бій новорічних курантів.

Мирослава Барабаш додала: “Ви можете просто загадати будь-яке своє бажання з вірою і надією. Небо чує кожного, в будь-якому випадку, і це буде ваш вибір. Ви проведете це так.”

Для України у новому році зірки пророкують створення важливого підгрунтя на майбутнє. У світових масштабах 2020-й стане роком відкриттів у науковій сфері та медицині. А людям радять подорожувати та не лякатися нових можливостей. Бо гасло року – стабільність.

“Тому я вам бажаю, кожній людині з вас, особистісної трансформації. І спостерігайте за людством взагалі. Тобто будуть цікаві речі, які можуть просто не відразу розвинутися.” – наголосила астропсихолог.

Аби не наступити на старі граблі, складіть чіткий план на рік. Дотримуйтесь його та не губіться. Бо результат ваших зусиль, ймовірніше за все, ви побачите згодом.  Будуйте майбутнє та не забувайте: зірки цьогоріч будуть на вашому боці.

img_1265

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

 

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
13 Грудня, 2019

Залиште відповідь