Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Прес-конференція на тему: “ЗИМОВА КРАЇНА КАЗОК У ТЕАТРІ ДРАМИ ТА КОМЕДІЇ”

11 грудня у прес-центрі “Громадська платформа” відбулась прес-конференція на тему:

“ЗИМОВА КРАЇНА КАЗОК У ТЕАТРІ ДРАМИ ТА КОМЕДІЇ”

Місто казкових героїв та міфічних істот з атмосферою таємниці. Саме таким стане Дніпро під час марафону “Зимова країна казок” від Театру драми та комедії. До свят для малечі та батьків підготували вистави, які викличуть феєрверк незабутніх емоцій.


“Фея новорічних чудес – з 21 грудня по 26 грудня. Далі з 27 грудня по 31 грудня – “Маленька чарівниця”. “Чудо-юдо у підводному царстві” – з 2 січня по 6 січня. “Неймовірні пригоди Ксюші у казковому царстві” – з 7 по 10 січня. І “Подорож до країни пригод” – 11 і 12 січня”, – розповів директор та художній керівник театру Сергій Мазаний.

Кожен перфоманс супроводжуватиметься неймовірними костюмами, декораціями, спецефектами та цікавим відтворенням. Один з прикладів – казка “Неймовірні пригоди Ксюші у казковому царстві”.

“Дуже гарна казка. Дуже багато персонажів з різних казок. Ксюша – сучасна Червона Шапочка. Вона подорожує і знайомиться з усіма персонажами з багатьох казок”, – зазначила провідна актриса театру, майстер сцени Людмила Журавель.

Актори підкреслюють, новорічна кампанія – дуже важливий період.

“Ми намагаємося донести щось хороше, щось корисне дітям. Навчити їх чомусь. І кожна казка розкриває якесь важливе життєве питання. Ми намагаємося навчити чогось дітей”, – прокоментував провідний актор театру Юрій Захаров.

Але вистави – це ще не усі сюрпризи. Глядачі зможуть помилуватись красунею-ялинкою, скуштувати смаколики та зробити цікаві знімки на тематичних фотозонах.

“Ми зробимо таку мапу для глядача. Щоб він не заблукав. Де будуть стрілочки, куди треба йти. Залежить від того, що ви хочете. Або фото, або виставу, або смаколики. Або прийшли заглянути. І все таке інше”, – додав Сергій Мазаний.

Театр з задоволенням запрошує усіх охочих. Вистави триватимуть близько години. Цікавинки та розваги гарантовані.

img_1227

img_1221

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
11 Грудня, 2019

Залиште відповідь