Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Прес-конференція на тему “Історія розвитку вечірнього театру”.

11 жовтня у прес-центрі “Громадська платформа” відбулася прес-конференція на тему “Історія розвитку вечірнього театру”.

       Спікери:

  • Тетяна Шаблій – режисер.
  • Олена Волицька – актриса студії “Вечірній театр”
  • Яна Мірошниченко – актриса студії “Вечірній театр”
  • Святослав Белінський – актор студії “Вечірній театр”

Унікальне об’єднання талановитих людей. Все це про студію з атмосферною та романтичною назвою “Вечірній театр”, яка існує у Дніпрі вже не перший рік. Задум акторів простий, проте важливий.

“Ми завжди говоримо про актуальне. Про проблеми, які зараз є в суспільстві”, – розповіла режисер Тетяна Шаблій.

За час творчості у “Вечірньому театрі” поставили низку концептуальних вистав. Це не лише покази творів. Вони мають певну режисерську призму. Наприклад, у виставі “Пеппі довга панчоха” актори показали, що оточуючі почали мінятися, завдяки маленькій дівчинці. У “З любові до мистецтва” розповідається про найнеймовірніше почуття – кохання. “Від давнини до сучасності” зачіпає тему нашої країни. Попри свою велич та красу, вона дуже потерпає від людського болю. “У свисті крізь дірку в зубах” глядачам нагадують: не забувайте жити на повну і трохи залишатися дитиною.

Зовсім скоро актори готові показати творіння – “Це, дівчата, війна”. За задумом у “Вечірньому театрі” “проклали місток” між Другою світовою війною та нинішніми подіями на сході України.

Актриса Олена Волицька грає жорстку та обожнюючу свою батьківщину Валентину Чиркіну.


“Вона ідейна. Вона принципова. У чомусь для мене близька. А в чомусь мені доводилося намацувати і шукати цю людину в собі. Намагатися розібратися, чому вона така, що нею рухає”, – розповіла актриса про свою героїню.

Яна Мірошниченко поділиться з глядачами історією Людмили Рунової.

“Це дівчина віруюча. Вона вірить в бога. Вона на перший план виносить проблеми інших людей. А тільки в останню чергу вже потім думає про себе”, – прокоментувала дівчина.

Ролі в театрі обираються не просто.

“Не тільки актор обирає собі роль. А і роль вибирає актора. Там сукупність повинна бути в один момент, щоб все класно поєднувалося”, – розповів актор Святослав Белінський.

Актори дарують емоції глядачам власним коштом. І кличуть всіх до себе в гості. Найближча зустріч запланована на 13 жовтня в арт-центрі “Квартира”. Її тема – вистава “Це, дівчата, війна”.

img_0442Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
11 Жовтня, 2019

Залиште відповідь