Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Спортивний день

Українці святкують День фізичної культури та спорту

На честь цього до прес-центру “Громадська платформа” завітала Олімпійська чемпіонка з академічного веслування Анастасія Коженкова, яка привітала всіх зі святом та розповіла про свій вид спорту.

Під час розмови спортсменка згадала, як вперше прийшла до секції, розповіла про особистий спортивний шлях та про складність підготовки до Олімпійських ігор. За її словами, академічне веслування – не надто популярний спорт в Україні, проте зараз усі представники цього виду намагаються зробити його саме таким. В Європі ж веслування вважається дуже престижним видом спорту, а в Англії і взагалі аристократичним. Тож наразі перед українськими веслувальниками стоїть задача підняти його до європейського рівня.

Втім, як і будь-якому іншому спорті, у веслування є свої позитивні моменти, що безпосередньо впливають на розвиток особистості.

Аби виховувати характер та розвивати силу духу, фахівці радять змалку привчати дітей до спорту, зокрема, робити зарядку або ходити до секцій. А раз на рік усім маленьким спортсменам та просто охочим пропонують збиратися на святковому Олімпійському уроці.

Поширити:
13 Вересня, 2019

Залиште відповідь