Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Зустріч вірян

Як пройшло зібрання Всеукраїнського союзу православних жінок

Розмови про нагальні проблеми, вирішення важливих питань та обговорення подальших планів. Так пройшло зібрання Всеукраїнського союзу православних жінок у стінах Дніпропетровської і Павлоградської єпархії Української православної церкви. Серед прихожан – і вчителі, і лікарі, і кухарі. Кожна з них представляє свою церкву. Всі вони такі різні, але є те, що їх всіх об’єднує, – і це любов до Бога та бажання безкорисливо йому служити. 

Про Бога також говорили на зібранні. Мова йшла про його значимість для усіх конфесій та мирне єднання за його благословення. 

 

Зібрання очолив Митрополит Іриней, який стояв у витоків створення Всеукраїнського союзу. Він поспілкувався з жінками та відповів на їхні питання. Крім того, кожна із вірянок донесла до владики побажання від прихожан своєї церкви. 

На зустрічі були й сюрпризи для присутніх. Зокрема, сестрам милосердя декількох церков подарували нові косинки та фартухи. Приємний подарунок від імені храму Даміана Києвопечерського при Дорожній клінічній лікарні забрала  Ольга Моісеєнко. Жінка переконана: оновлене вбрання гарно впливатиме на настрій не тільки сестер, а і хворих. А це, говорить Ольга, позитивно відображатиметься на їхньому здоров’ї.

Наприкінці зібрання Митрополит Іриней подякував прихожанам за зустріч, дав напутнє слово та благословив.

Поширити:
13 Вересня, 2019

Залиште відповідь