Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

В яблучко!

Військові можуть взяти участь у турнірі зі стрільби з луку

Азарт, дух суперництва та можливість поспілкуватися з однодумцями. У Дніпрі пройде турнір зі стрільби з луку. Взяти участь у такому заході запрошують учасників АТО/ООС Дніпропетровщини разом з їхніми родинами. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації. 

А також зазначили, що змагання стрільби з метальної зброї проводяться вже не вперше. Крім того, таких вид дозвілля до вподоби військовим та став справді гарною традицією. А сама стрільба з луку не стільки змагання, скільки відпочинок та сімейне свято. Для того, щоб взяти участь не потрібно бути професійним стрільцем з цього виду зброї. Усі необхідну інформацію, а також, як влучити у мішень, присутні зможуть дізнатися на місці.

Помірятися навичками з влучності зможуть учасники АТО/ООС зі всієї області, члени їхніх родин, а також волонтери. Турнір зі стрільби з луку відбудеться 27 червня на території педагогічного коледжу Дніпровської академії неперервної освіти. Попередньо учасників зберуть у Дніпрі за адресою: проспект Олександра Поля, 83 о десятій годині ранку. Для того, аби долучитися до заходу, необхідно попередньо записатись за номером телефону.

 

Поширити:
19 Червня, 2020

Залиште відповідь