Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Благородна справа

Держслужбовці області долучилися до проекту “Допоможи народитися дитині”

Не залишитися осторонь та надати допомогу. Співробітники департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації долучилися до проекту “Допоможи народитися дитині”. Та здали плазму для порятунку немовлят. 

“Допоможи народитися дитині” спільний проект центру донорства плазми крові Biopfarma Plasma Дніпро та обласного перинатального центру. Усі охочі можуть долучитися та здати плазму безоплатно.

Спочатку майбутній донор проходить первинне обстеження: заповнює анкети, картки і здає з пальця кров. Якщо всі показники в нормі та у нього немає протипоказань до здачі плазми, його допускають до процедури. Вперше долучилася до такої акції і Алла Козловська. Жінка сподівається, що це допоможе врятувати чиєсь життя.

Здати плазму вирішив і Юрій Терещенко. Каже, колись в нього знайшли антитіла після хвороби. Тому в цілях порятунку людства він вирішив ними поділитися. 

Нагадаємо, 26 травня Дніпропетровська обласна державна адміністрація підписала Меморандум про співпрацю з обласним центром заготівлі та переробки плазми “Дніпро-Плазма”. 

 

 

 

 

 

 

 

Поширити:
9 Червня, 2021