Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Допомогти чи нашкодити?

КП “Дніпроводоканал” приїхали на допомогу Амур-Нижньодніпровському районному суду

Куди звертатися? Хто допоможе? Бідкається заступник голови Амур-Нижньодніпровського районного суду Лариса Якименко. Триває другий тиждень “водної блокади” від міського голови Дніпра. Люди неодноразово зверталися на гарячу лінію та досі відповіді їм не надали. 

Однак, 4 серпня співробітники суду отримали сюрприз у якості аварійної служби комунального підприємства “Дніпроводоканал”. Яка приїхала на допомогу, а точніше, розібратися, в чому ж причина припинення водопостачання.

Працівники та техніка покірно очікували вказівок від керівництва. Тому, їх робота трішки затрималася. 

Поліціянти неодноразово підходили до співробітників КП “Дніпроводоканал”, аби дізнатися, що ж відбувається. Та на жаль, конкретної відповіді не прозвучало. І тут, на допомогу приїхав начальник відділу КП “Дніпроводоканал” Сергій Чинчевич. 

Ходив по території, намагався щось вирішувати, та ховався від нашої знімальної групи. Та все ж, коли вийшло поговорити з ним, сказав, що ми порушуємо його особисту територію. І, ми, не маємо жодного права знаходитися біля нього. Тим паче, забороняв проводити зйомку. А під час питання на якій підставі, на статті якого закону чоловік вимагає припинити нашу роботу,  він почав переводити тему розмови. 

Після цих слів Сергій Чинчевич почав телефонувати на невідомий номер і питати, що за заявка і хто її залишив . Так і не дочекавшись відповіді, наказав співробітникам, так би мовити “згортатись”. Вони швиденько зібралися і поїхали. Цікавий факт: на питання поліції Сергій Чинчевич не відповів і, навіть, не представився. Чоловік вирішив, що це не потрібно нікому.

У чому була допомога будівлі АНД районного суду від “Дніпроводоканалу” – невідомо. Працівники суду продовжують працювати та ухвалювати рішення, справляючись без води власними силами.
Але це не єдине, з чим довелося зіштовхнутися. Люди 4 серпня отримали ще один “ сюрприз” – відключення електроенергії.

Відключення водопостачання – незгода з певними рішеннями, прийнятими не на користь Дніпровської міської ради, зазначає заступник голови АНД районного суду. Суд став заручником подій, так само, як і п’ять років тому Індустріальний районний суді, де рішення також  приймали не  в інтересах Дніпровської міської ради.

Знімальна група телеканалу “ОТВ” й надалі буде слідкувати за подіями в Амур-Нижньодніпровському районному суді. Ми дізнаємося, чому ж насправді відключено водопостачання. Через поломку? Або це забаганка для тиску на суддів?

Поширити:
4 Серпня, 2021