Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Не забуваємо про війну

На Дніпропетровщині презентували книгу «Чужа молитва»

У Дніпрі провели  презентацію  книги «Чужа молитва», присвячену подіям на Сході України. Відомий письменник, журналіст та волонтер Фідель Сухоніс презентував збірку оповідань, яка розповідає читачам про  сучасну дійсність щоденності в усіх її проявах буденного життя, коли ціною крові ми відстоюємо свою Незалежність.

З новим літературним надбанням та корисним авторським продуктом для прихильників вітчизняної та світової літератури автора привітали представники громадськості, обласної влади, літератори, письменники та мовознавці.

У дніпровському Музеї АТО, де і проходила презентація  видання, зібралося багато наших патріотів та справжніх  поцінjвувачів  відвертої української творчості. Також завітали на дійство ветерани АТО, волонтери та військовослужбовці.

Учасник бойових дій, військовий капелан та протоієрей  Дмитро Поворотний як ніхто знає про людську біль, про страждання та самовідданість українського народу. І розуміє наскільки такі твори важливі для нашого суспільства.

Відзначимо, що одне з оповідань письменника, «23 лютого» – увійшло до електронного збірника під назвою  «Відлуння любові: чоловіки». Взагалі Фідель Сухоніс відома особистість не тільки в Україні. Його добре знають і цінують у діаспорах Канади, США, Бразилії та багатьох країнах Світу та Європи. 

Поширити:
16 Липня, 2021