Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Підготовка в Туреччині

ФК “Перемога” з Дніпра вирушила на тренувальний збір до Анталії

Новий тренувальний сезон розпочато!  Футбольний клуб “Перемога” з Дніпра завершив відпустку та  приступив до тренувань. Спочатку провели заняття  у рідному місті, а потім вирушили до Туреччини на тривалий місячний підготовчий збір.  Дніпровська команда – єдиний клуб з другої ліги ЧУ групи Б,  котрий поки в цьому році  відправився на  повноцінний закордонний збір.

У міжсезоння футбольний клуб “Перемога” зберіг своїх лідерів та зробив потужні підсилення. Лави команди поповнили досвідчені та талановиті гравці, перед котрими  поставлено завдання допомогти вивести дніпровський клуб у Першу Лігу.  Цікаве  підсилення команди  – сербський легіонер Негош Янюшевич. Окрім нього за дніпрян будуть грати  нападник Микола Рогулін, голкіпер Максим Ковальов, досвідчені півзахисники Сергій Шаповал, Іван Будняк, Віталій Тимофієнко, захисник Дмитро Нємчанінов та форвард Роберт Гегедош

Перед весняною частиною ЧУ з футболу у Другій лізі групи Б  ФК “Перемога” знаходиться на третьому місті в турнірній таблиці і веде відчайдушну боротьбу за путівку і більш вищий дивізіон. 

На зимові збори футболісти та тренерський штаб “Перемоги” вирушив до Анталії  із аеропорту Запоріжжя, разом із керівництвом клубу.

Тренувальний збір “Перемога”   проведе в Анталії. Там команда буде  до 17 березня і готуватиметься до весняної частини сезону на сучасних тренувальних базах. Також у планах дніпровського клубу спаринги з українськими та європейськими команадами  «Решица» Румунія, “Вішиста” (Польща), «Епіцентр», “Агробізнес”, «Нива» Вінниця, а також з датським клубом ФК «Ісхой».

Поширити:
17 Лютого, 2022