Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Сімейний лікар

Все для зручності і комфорту простих українців

Безкоштовний мобільний додаток HELSI допоможе українцям знайти сімейного лікаря  та записатися на прийом до фахівця. Також у застосунку можна знайти інформацію про послуги різних медичних закладів.

Окрім цього, у HELSI можна знайти лікаря за спеціалізацією, зручною локацією. У додатку можна й скасувати запис до лікаря, а ще знайти ліки у найближчих аптеках. Сам пошук відбувається за кількома категоріями: районом проживання, кількістю укладених декларацій, віковими категоріями пацієнтів, типом клініки; стажем роботи, рейтингом або кваліфікацією лікаря.

Для чого потрібна декларація з сімейним лікарем та чи можна його замінити?

До сімейного лікаря можна звертатися, коли виникають будь-які питання стосовно здоров’я. З ним можна домовитися про огляд у зручний час, а також отримати скерування на аналізи, госпіталізацію, лікарняний лист. Усі послуги сімейного лікаря безкоштовні. Якщо сімейний лікар звільнився або пішов у декрет, пацієнти можуть обрати будь-якого іншого, з ким можна підписувати декларації на обслуговування.

Це можна зробити цілком вільно, без прив’язки до місця реєстрації чи фактичного проживання. Водночас пацієнти можуть у будь-який час, якщо є така необхідність, і змінити свого лікаря, підписавши декларацію з іншим. А попередня – автоматично анулюється. Для цього потрібно мати при собі оригінал паспорта, облікової картки платника податків, свідоцтво про народження дитини, якщо лікаря обирають для неї, телефон, куди приходить смс з кодом підтвердження.

Лікар не може підписувати нові декларації, якщо вже має «ліміт» пацієнтів. Для терапевтів максимальна кількість – 2 000 осіб, сімейного лікаря – 1 800, педіатра – 900 пацієнтів.

Поширити:
17 Лютого, 2022